KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5591291
nr 559 1291
Pastell
Monogramsignerad T B (Toumas von Boehm) 54x38
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 22 december 2008
kl 19:58:12
400 kr
300 kr
600 kr
500 kr
650 kr
800 kr